ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

Stejně jako každý rok jsme se sešli večer 30.1edna ve škole. Nejdříve si připravili místa ke spaní a potom hurá do druhé třídy, kde na ně čekalo překvapení. Přišel pan Zeifart, který si připravil úžasnou interaktivní besedu o historii opevnění naší republiky.
Po besedě se žáci posilnili výbornou večeří a začali vyrábět bunkry – opevnění a děvčata zdobila velké sklenice jako překvapení. Čas pokročil a vrátili jsme se do třídy, kde jsme si povídali, hodnotili naši práci v 1. pololetí a rozdali si vysvědčení. Tomášek Ježek pro nás opět připravil překvapení v podobě oranžového dortu, na kterém bylo napsáno 4. B. Oranžový byl proto, že si děti obarvily stejnou barvou trička na vystoupení pro rodiče.
Ráno na nás čekaly dobroty od maminek. Spaní ve škole bylo prima. Krásné prázdniny přejeme i našim nemocným spolužákům.
Mgr. Ivana Pešťáková
 
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.