ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

Žáci 4. B si připravili pro rodiče malé překvapení. Pozvali je na netradiční hodinu tělesné výchovy. Kromě trénování v tělocvičně si připravili i trička, která si obarvili oranžovou barvou. Vystoupení bylo celé propojeno na hudbu z pohádek. Žáci začali rozcvičkou, následoval taneční blok, běh, cvičení se švihadly a zakončili „cupsingem“, rytmizací na kelímky. Po skončení první části se třída rozdělila na dvě družstva a děti odehrály přátelský, hodně napínavý zápas ve vybíjené.
Z tělocvičny vzali žáci svoje rodiče a odvedli je do třídy. Každá rodina zde měla připravený stolek na tvořivé dílny. Společně si všichni vyrobili smajlíka, který se na ně bude usmívat celý rok 2019 a připomínat společně prožité chvíle ve škole.
Děkujeme Adélce Kühnelové ze 7. třídy, která nám celý program nafotila.
Mgr. Ivana Pešťáková
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.