ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 13. 6. se žáci z první třídy a všichni druháci vydali na školní výlet. Čekala nás plavba parníkem z Poděbrad po Labi

a návštěva historické vesničky Ostrá. Parníkem jsme se přes plavební komoru dostali až k soutoku s řekou Cidlinou. Poté jsme si prošli město a lázeňský park a pak nás autobus převezl do Ostré. Zde si děti prošly zahrady a historickou vesnici. Paní průvodkyně ukázala a popsala celou řadu činností, které si pak děti mohly vyzkoušet. Nejvíce zaujalo rýžování zlata, pletení provazu a výroba loutek. I přes nepřízeň počasí se výlet velice vydařil a všichni se těšíme na další společné akce.

tř. učitelky a vychovatelky ŠD

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.