ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

I letošní rok se žáci podharťské školy společně se svými učitelkami, vychovatelkami a vedením školy zúčastnili  4. ročníku charitativního pochodu „Život srdcem 2018“, pořádaný panem Michalem Karadzosem. Po cestě jsme sice museli překonat pár překážek, aby nás Sněhurka s Batmanem pustili dál, ale čekalo nás i občerstvení, balónky, zmrzlina a v cíli spousta stanovišť pro zábavu. Cesta nakonec uběhala rychle a brzy jsme byli na konci trasy, kde jsme se svým příspěvkem podíleli na daru, který byl věnován dětem z onkologického centra FN Hradec Králové. Už se těšíme na příští ročník!

Marcela Jarošová, vych.ŠD

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.