ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

S paní učitelkou Jahelkovou a paní vychovatelkou Jarošovou jsme první den přijeli do hotelu Vltava ve Strážném,

ubytovali se, dali si oběd a vyrazili na horu Žalý. Cesta to byla dlouhá 12 km hodně do kopce a z kopce, ale stálo to za to. Nahoře na Žalým jsme se občerstvili a kdo chtěl, podíval se i na samotnou rozhlednu. Na hotel jsme se vrátili poměrně unavení, ale hned po večeři jsme byli venku a hráli různé hry.
Druhý den po snídani jsme dostali obědový balíček s sebou a šli jsme na celodenní výlet - okruh 30 km. Zastavili jsme se v chalupě Na Rozcestí, na Výrovce, pokračovali jsme přes Liščí horu, Tetřeví a Hříběcí boudy zpět do Strážného. Na hotel jsme přišli všichni unavení, navečeřeli se a už jen odpočívali.
Poslední den už nás čekalo jen 9 km, a to na Labskou přehradu, kde jsme slaňovali a vyzkoušeli si Zip Line – (lanový skluz, skládá se z kladky, která se pohybuje po ocelovém laně, které je instalováno ve volném terénu v určitém sklonu) - někteří i vícekrát. V 16 hodin pro nás přijel autobus s naloženými kufry a jeli jsme domů. Všichni si to moc užili. 

Kateřina Bořková, Denisa Banduričová, Nela Šedivá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.