ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

29. května, krásného slunečného dne jsme se vydali na dlouho očekáváný školní výlet. Naším cílem tentokrát bylo městečko Police nad Metují.

V něm totiž jsou – mimo jiné – dvě krásná muzea. Jako první jsme navštívili Muzeum Merkuru, kde nás přijala milá a zkušená paní průvodkyně, která nám pověděla něco o historii známé stavebnice a ukázala nám zajímavé pohyblivé modely, mezi nimiž byl například i veliký robotický pavouk. Prohlédli jsme si velké množství zajímavých a nesmírně propracovaných výrobků z Merkuru a možná i proto děti strávily nemalou chvíli v dílničce, kde si samy zkoušely tvořit.

Vyhládlí jsme se poté vypravili na výborný oběd do zdejší vývařovny.  Posledním bodem našeho výletu bylo Muzeum papírových modelů, které jsme si nejprve prohlédli s průvodcem. Při prohlídce jsme obdivovali neskutečné modely dopravních prostředků, sportovců, staveb i zvířat. Potom jsme si modelářskou práci sami vyzkoušeli. Postavit papírový maják nebylo vůbec snadné, ale my jsme to zvládli a to dokonce s pochvalou, že jsme moc šikovní. Výlet se nám velmi líbil a… už se těšíme na další :)!

Lenka Buřvalová, Marcela Jarošová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.