ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Již v pátek 27. dubna byla za účasti žáků 9. třídy naší školy vztyčena májka na náměstí TGM ve Dvoře Králové nad Labem. Samotnému stavění předcházelo zdobení a zpracování věnce, které proběhlo v hodinách pracovního vyučování pod vedením Mgr. Ivy Codrové. Za pomoci Technických služeb města Dvora Králové nad Labem, pracovnic Hankova domu a několika diváků vše proběhlo hladce a barevná májka se tyčí nad náměstím a určitě přispěje k veselé atmosféře doprovázející celý Královédvorský majáles.

Mgr. Vojtěch Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.