ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Letošní zápis do 1. třídy proběhl opět ve slavnostním duchu. Děti ve škole přivítaly nejen usměvavé tváře paní učitelek z 1. stupně,

ale i barevně vyzdobené třídy starších spolužáků. Však se také budoucí spolužáci při pracovních činnostech činili, aby naše prvňáčky kromě sladkých sponzorských darů od firmy Carla mohli obdarovat i svými výrobky z pracovních činností. Na děti, pro něž byl jistě tento den důležitým mezníkem v životě, čekaly ve třídách také pamětní listy, drobné Lego, různé jarní květiny a vycpané slepičky. Největší úspěch nejspíš sklízeli barevní klauni, kteří se budou usmívat z dětských pokojů do té doby, dokud nenastane ještě slavnostnější den - 1. září. Z celkového počtu 43 dětí, které přišly k zápisu, nastoupí po odkladech nejspíš 36 dětí do dvou prvních tříd. Paní učitelka M. Kubicová D. Šrámková se na ně už moc těší.

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.