ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Po několika letech se vrátila dne 21. 3. do našeho města zdařilá akce – oslava Dne učitelů pro pedagogy všech škol v obci.

Vedení města ve spolupráci s panem ředitelem SŠIS a paní ředitelkou ZUŠ zajistilo krásné prostředí, občerstvení, květiny i kulturní náplň celého odpoledne, čímž všichni umožnili neformální setkání zájemců, kteří pečují o vzdělání a výchovu dětí i mládeže od mateřských škol až po střední školství. O vzájemné seznámení a popovídání účastníků nebyla nouze, dokonce došlo i na taneček, a proto si všichni tuto akci velmi pochvalovali. Poděkování patří všem, kteří setkání umožnili a připravili a za Podharťáky mohu sdělit, že se těšíme na příští rok. 

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.