Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V září se naše 7. A zúčastnila Dne jazyků v DDM Jednička a za první místo v soutěži tříd získala jako odměnu hodinu anglického jazyka s rodilou mluvčí z jazykové školy Magic English.

Naši třídu navštívila Catherine Dušek, která zároveň učí anglickou konverzaci na místním královédvorském gymnáziu.

Catherine nejdříve vyprávěla o Keni, kde se nachází, o hlavním městě Nairobi, o obyčejných lidech a jejich životech ve slamech, o národních parcích a zvířatech. Zajímavé bylo vyprávění o jídle z kukuřice a fazolí, hudbě reggae a pro nás atraktivním počasí. Pak jsme my Catherine povídali o našem městě a školních předmětech, o našich domácích mazlíčcích, oblíbené hudbě a filmech, o sportování a typických českých jídlech.

Vyučovací hodina utekla a my si opět uvědomili, jak je v dnešním světě angličtina důležitá.

7. A a třídní učitelka Marta Mokrá

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.