ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Během minulých dvou masopustních průvodů žáci naší školy dostali od obyvatelů Podhartě

do kasiček finanční poděkování za zazpívané písničky a krásný masopustní průvod. Celkem vybrali za dva roky 3 845 Kč. Žákovský parlament pomocí dotazníku pro žáky zjistil, jak by si přáli tuto částku využít.
Děti navrhovaly věnovat finanční částku Domovu sv. Josefa, společnostem Kapce naděje, Život srdcem a Paraple, nebo městskému psímu útulku. Jednoznačně nejvíc hlasů bylo pro adopci zvířete v naší zoologické zahradě. Nejvíce hlasů daly děti na adopci želvy obrovské a kobry kapské.
Škola obdržela certifikáty o adopci obou zvířat na školní rok 2017/2018 platný až do srpna příštího roku. Částka byla spravedlivě rozdělena. Certifikáty si můžete prohlédnout na nástěnce žákovského parlamentu a také si zde můžete přečíst základní údaje o obou „mazlíčcích“.
Milí žáci, až půjdete do naší ZOO, nezapomeňte navštívit „naši“ želvu a kobru!

Žákovský parlament

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.