ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci naší školy sbírali celý školní rok 2016 – 2017 plastová víčka. Podařilo se nám jich nakonec předat k recyklaci 132 kg. Měli jsme velkou radost, že jsme je mohli věnovat na charitativní akci dne 23. 9. v Bílé Třemešné Adélce Formánkové, které, doufáme, trochu pomohou a bude mít radost, že děti i učitelé ze ZŠ Podharť na ni myslí a drží jí pěsti. Děkujeme všem, kteří víčka přinesli a stále nosí. I v tomto školním roce budeme víčka opět sbírat, aby mohla posloužit dobré věci.

Mgr. Ivana Pešťáková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.