ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Závěr školního roku se na naší škole nesl mimo jiné i v duchu finanční gramotnosti.

8. 6. 2012 byl za přítomnosti starostky města Mgr. Edity Vaňkové zahájen celodenní projekt, který pro nás zorganizovala agentura Animal Farm s Asociací pedagogů základního školství a za podpory ESF a MŠMT, přijala i ZŠ Strž a ZŠ Mostek, a proto se naše škola změnila v bzučící hemžení 200 dětí 5.-9. tříd. Celkem 41 týmů obdrželo pracovní sešit a rozprostřelo se do 7 stanovišť, aby se seznamovaly s tématy rodinného lexikonu finančních příjmů a výdajů, dovednostmi s nimi spojenými, ale i s tříděním odpadů a životním stylem moudrých předků. Na posledním stanovišti za projevené znalosti mohli žáci obdržet fiktivní peníze, které proměnili v aukci na závěr dopoledne. Jedinci s podnikavým duchem, kteří se rychle zorientovali, okamžitě spojili síly a dostali se k věcným cenám. Schopnost domluvit se a rozdělit i napříč ročníky, která byla v tomto případě nutná, podpořila nejen podnikavého ducha, nýbrž i vzájemnou spolupráci a komunikaci.

Mgr. Stanislava Vojtíšková, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.