ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 20. června se naše třída sešla na vlakovém nádraží. V 8.00 hod. jsme jeli vlakem do Turnova a následně do Rovenska pod Troskami.

Zde jsme navštívili krásnou památku, zvonici s obrácenými zvony. Potom jsme šli do kempu Nebákov, kde jsme skočili ihned do rybníka. Po večeři jsme absolvovali dobrodružnou obchůzku okolo rybníka. Večer jsme všichni unaveni šli ihned spát.
Ve středu jsme šli na Trosky, odkud byl z vrchu Panny a Baby nezapomenutelný výhled. Po prohlídce jsme jeli do Dvora Králové nad Labem. Všem se nám výlet líbil a bylo to pro nás krásné zakončení 9. třídy.

žáci 9.B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.