ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dnes druhé třídy přivítaly vzácného hosta – paní inženýrku Lenku Vágnerovou – dceru Josefa Vágnera,

významné osobnosti dějin našeho města, zakladatele safari v České republice. Paní Vágnerová dokázala děti i paní učitelky zaujmout poutavým a zajímavým vyprávěním o životním díle svého otce, které doplnila promítáním fotografií odchytu a přepravy afrických zvířat do České republiky.  Chtěla bych tímto paní Vágnerové velmi poděkovat za čas, který nám věnovala a popřát jí mnoho zdraví a energie do příštích let, aby své krásné vyprávění stihla předat co největšímu množství posluchačů, protože rozhodně stojí za to si je poslechnout.

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.