ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 19. června 2017 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili  projektu o 1. pomoci  pod vedením studentek z VOŠZ a SZŠ v Trutnově.

Žáci se seznámili s různými technikami první pomoci. Nejdříve však vyslechli a zároveň si zopakovali to, co již měli umět o svém těle z hodin přírodopisu.  Díky pomůckám, které studentky s sebou přivezly, žáci nacvičovali resuscitaci, měřili si teplotu, procvičovali obvazovou techniku, měřili si tlak a tep v závislosti na námaze, poslouchali tlukot srdce pomocí fonendoskopu a mnoho dalšího. Také se dověděli užitečné rady, jak postupovat při poskytování první pomoci zraněnému člověku nebo při uštknutí hadem.
Myslím, že tato akce byla velkým přínosem pro žáky naší školy, neboť poskytování první pomoci je naše morální povinnost. Tímto chci děkovat  studentkám i jejich paní učitelce Mgr. Libuši Kotykové, Dis, za jejich nasazení a trpělivost.

Mgr. Ivana Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.