ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 14. 6. se vypravily druhé a třetí třídy naší školy na dlouho očekávanou společnou akci. Tou byla návštěva České televize. Vyrazili jsme brzy ráno dvěma autobusy směr hlavní město.  V ČT začala naše prohlídka ve velkém sále, kde probíhají různé besedy a natáčení. Shlédli jsme krátký film o vzniku ČT, který paní průvodkyně doplňovaly zajímavým vyprávěním, do kterého zapojily i děti. Poté jsme se vypravili na prohlídku několika natáčecích studií, v nichž se natáčí známé pořady. Měli jsme štěstí, že v jednom z nich se právě natáčel nový hudební pořad pro děti s houslistou Pavlem Šporclem.  Byl velmi vstřícný, s dětmi si povídal a zahrál jim ukázky z nového pořadu. V závěru nechybělo nakupování dárečků s logem televize. Po dobré svačince jsme se vypravili za památkami naší krásné Prahy. Šli jsme královskou cestou od Prašné brány, přes Staroměstské náměstí, Karlův most až na Pražský hrad. Po náročném dni plném krásných zážitků si děti odpočinuly na dětském hřišti s výhledem na Vltavu. Příjemně unaveni jsme se vydali na cestu domů. Společný výlet se nám vydařil, těšíme se na další.

třídní učitelky a vychovatlky ŠD

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.