ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Malá osada mezi Hradcem Králové a Hořicemi – Všestary byla cílem naší třídní vlastivědné exkurze dne 7. června.

Cílem naší trasy byl Archeopark, který nás seznámil s životem pravěkých lidí na území České republiky. Za tímto účelem vznikla originální třípatrová expozice, ale i muzeum v přírodě. V přízemí budovy nazvané „podsvětí“ jsme se seznámili s tajuplným světem pravěkých lidí, našli jsme zde jeskyni s malbami, akvárium s archeologickými nálezy, pazourkové doly. V prvním patře nás nadchl obrovský model pravěké krajiny s tématy ze života lidí v pravěku. V druhém patře nazvané „nebe“ se nachází přehled celého pravěku Čech a Moravy. Všichni čtvrťáci byli nadšeni natolik, že zde chtěli přespat. Určitě se do krásného archeoparku  někdy vrátíme. Děkujeme za krásnou exkurzi.

tř. uč Elena Lahučká, p. uč Zdena Červinková

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.