ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 25. května se vypravili žáci 2. B do pekárny. Čekala na nás paní Broumová, maminka našeho spolužáka Davídka.

Uvedla nás přímo do výrobny. Viděli jsme přípravu těsta na chleba, jeho zpracování a pečení. Všichni jsme si vyzkoušeli vyrábění housek a rohlíků. Každý si vypracoval těsto a smotal sýrovou housku. Seznámili jsme se s výrobou zákusků a také jsme je ochutnali, byly výborné. Upečené housky nám paní Broumová přivezla do školy. Měli jsme výbornou druhou svačinu. Všem paní pekařkám a cukrářkám děkujeme, že jsme mohli nahlédnout do jejich „kuchyně".

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.