ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na další besedu v rámci třídního projektu Moje rodina jsme vyrazili 17. 5. hned po ránu do provoněného podharťského  lesa, kde nás se svou prací lesníka seznámil tatínek Pepči, pan Václav Lokvenc. Ačkoliv jsme téma les již probírali v přírodovědě, díky panu Lokvencovi jsme si své znalosti opět oživily. Děti poznávaly jednotlivé druhy stromů, seznamovaly se, se škůdci lesa. Zajímavé povolání lesníka mnohé zaujala, jiní si užili procházku na čerstvém vzduchu.

Děkujeme panu Lokvencovi za jeho čas a chuť za námi přijít a o své zajímavé práci povídat.

třídní učitelka Elena Lahučká 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.