ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Cílem našeho školního výletu byla Borovička. Zde měli prvňáci prožít dva dny poprvé bez rodičů. Smutnější tvářičky se ale objevily jen při loučení a pak se žáci hned rozběhli do svých pokojů.

V klidu si rozdělili své postýlky a začali se seznamovat s novým prostředím. V zápětí našli velkou zahradu s bazénem, hřištěm a trampolínou. Užívali si skotačení až do oběda a po krátkém odpočinku se s nadšením všichni povozili na koni, navštívili malou farmu a seznámili se s chovem zvířátek. Obdivovali jejich mláďátka a s chutí si i pohráli s malými kůzlátky. Pak již přišel čas na večeři a chystání dřeva na večerní opékání. Buřtíky všem chutnaly a brzy, zdravě unaveni, zalehli do svých postýlek. Velkým dobrodružstvím pro ně bylo náhlé vypnutí elektrického proudu. Strach ze tmy po chvilce vystřídal tvrdý spánek. Druhý den byl vyhrazen sportování a soutěžím.

Za statečnost, samostatnost a dobré chování byli všichni odměněni čokoládovou medailí, která byla sladkou tečkou za společným výletem do přírody.

M. Procházková, M. Kubicová, D. Šrámková, M. Kuchařová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.