ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci 2. B se vypravili 31. 1. dopoledne do Léčebny zrakových vad. Důvody návštěvy byly dva.

Prvním bylo seznámení se s provozem zařízení a druhým návštěva spolužáka, který v současné době v Oční škole je. Ujala se nás   vrchní sestra paní Jana Štěpánová, ukázala nám přístroje, kterými si děti cvičí oči. Děti si mohly některé přístroje i samy vyzkoušet. Podívali jsme se i do učeben, kde jsme překvapili Matyáška při výuce, seznámili se s jeho spolužáky, popovídali si s paní učitelkou Kuhnovou a Matyáškovi předali pololetní vysvědčení.
Děti dostaly dárek – spojovačky a cvičení, na kterých si vyzkouší postřeh a soustředění a nakonec si mohou obrázky vybarvit.
Matyáš nás společně s paní Štěpánovou zavedl do jídelny a herny, kde se všechny děti sklouzly na velké skluzavce. Obdivovali jsme pohádkovou výzdobu, kterou vytvořila Kateřina Baliharová – Hornychová. U Perníkové chaloupky jsme se na závěr vyfotili.
Moc děkujeme  vrchní paní sestře Štěpánové, že nám věnovala svůj čas a přejeme všem dětem, aby se jim i nadále v oční škole líbilo a očička se uzdravovala.

žáci 2. B a Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.