ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Středa 21. prosince se nesla v duchu vánočního mezitřídního turnaje ve florbalu a košíkové.

Smíšená družstva bojovala statečně a do poslední chvíle nešlo předem určit vítěze. Nakonec bronz šel do osmé třídy a o zlatu rozhodl až rozstřel. Šťastnou ruku měla sedmá třída a vybojovala zlato. Stříbro si odnesli žáci 9 A.

 

Vánoční laťka

Letošní ročník závodu ve skoku vysokém přinesl samá překvapení. Vítězkou skoku dívek se totiž stala žákyně, teprve 6. Třídy, Káťa Kubíčková a to výkonem  137cm. Druhá byla Nikola Skutová z osmičky a třetí místo brala Dita Mádlová, také osmadnda. V kategorii chlapců také překvapení a to v podobě vítěze ze sedmé třídy. Stal se jím Tomáš Mencl a to výkonem 152 cm. Druhý Jakub Chochola z 9. B a třetí Krištof Polák ze stejné třídy. Horolezeckou vložku mezi turnajem ve skoku vysokém vyhráli Josef Hanzlíček ze šesté třídy a Adéla Hermanová z třídy sedmé.
Letošní sportování bylo opět perfektně podbarveno fandícími diváky a tím je vše dokonáno a tak zas za rok.

Hezké vánoce 

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.