ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Procvičit si fantazii, jemnou motoriku a prostorovou orientaci si dopřáli žáci 4. B během měsíce listopadu v hodinách pracovních činností. Ve skupinách ze stavebnice Merkur nejprve zkusili jednoduché 2D výrobky, postupně se jejich zkušenosti a šikovnost vylepšovaly natolik, že společně vytvořili letadlo, vozík, nákladní auto a jeřáb. Svými společně vyrobenými modely vyzdobili třídu a nejvíce všechny mrzelo rozebírání a uklizení jednotlivých dílků stavebnice zpět do krabic. Při hodinách pracovních činností se musíme věnovat dalším činnostem, ale k Merkuru se určitě brzo vrátíme. 

Mgr. Elena Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.