ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V čase, kdy se prvňáčci loučí s Živou abecedou a začínají listovat ve Slabikáři, znají už devět písmenek.

A s těmito písmenky už jdou dělat divy! Naši prvňáčci si to vyzkoušeli při projektovém dopoledni nazvaném Písmenkový den. V první části si z perníkového těsta vymodelovali začáteční písmeno svého jména, zahráli si hru a vymalovali si známá písmenka, která využili při skládání slov v tělocvičně v druhé části dopoledne. Pomocí svých vlastních těl vytvářeli opět známá písmena. Při všech činnostech si užili kromě učení i spoustu legrace. 

H. Havlíčková, tř .uč. 1. B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.