ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí se uskutečnila v 5. třídě v rámci hudební výchovy beseda. Navštívil nás písničkář pan Pýcha, který nám povyprávěl o své profesi, o skládání písniček. Nechyběly ani samotné písničky, které zazpíval a zahrál na kytaru.
U některých písní se zapojili i žáci. Na závěr jsme se dozvěděli o publikaci pověstí doprovázených písněmi, kterou vydala knihovna Slavoj a na které se pan Pýcha autorsky podílel. Knížku i s CD, jsme dostali jako dárek.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.