ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 15. září se vypravili žáci 2. tříd a 3. A na prohlídku Kuksu. Od školy jsme odcházeli v 8.hodin.

První část byla pěšky, šli jsme do Žirče, kolem letiště, prošli jsme Křížovou cestu a v 11:30 h. jsme byli v Kuksu. Cesta nám příjemně uběhla a my se těšili na prohlídku Hospitalu i na lékárnu. Ještě před prohlídkou na nás čekalo překvapení v informačním centru, kde paní Kopecká – maminka naší spolužačky pro nás připravila  připínací placky s motivy Kuksu. Prohlídka začínala na nádvoří, pokračovala v lékárně a u soch CTNOSTÍ A NEŘESTÍ.
V závěru naší návštěvy jsme navštívili bylinkovou prodejnu a nakoupili samé zdravé věci. Plni zážitků a trochu unaveni jsme došli na vlakovou zastávku. Ve Dvoře na nádraží na nás čekali rodiče. Rozloučili jsme se a hurá domů. Druhý den ve škole jsme si hodně o zážitcích vyprávěli, psali a malovali . Chválíme všechny děti, byly vzorné a těšíme se na další společné akce.

Mgr. I. Pešťáková, Mgr. L. Buřvalová, Mgr. M. Kubicová a H. Chaloupková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.