ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Nově sloučená 8. třída si zpříjemnila začátek školního roku sportovním a stmelovacím kurzem v nedalekém autokempu.

Na Kateřinu jsme se vydali na kolách, cestou se konaly dva závody. Prvním úkolem nové třídy bylo najít cestu až do kempu. Odpoledne po příjezdu jsme se vydali na Slučí kameny, kde jsme se věnovali slaňování a horolezectví. Druhý den ráno se nikdo neztratil při orientačním běhu, odpoledne proběhl závod zručnosti dračích lodí a výlet k větrné elektrárně, k vysílači a na vyhlídku. V den odjezdu byla hlavní činností střelba ze vzduchovky a poté přesun zpět do reality. Ve volném čase děti zkoušely novou hru Mölkky, ale také stálice jako pétanque, rimgo, badminton, stolní tenis a fotbal. Takhle krásné počasí jsme v září na kurzu ještě neměli, proto děti trávily většinu času hrátkami ve vodě. Až na jeden úraz se nikomu nic nestalo, osmáci se lépe poznali a všichni si kurz užili.

Mgr. Vojtěch Hulík a Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.