ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 2. června vyrazili páťáci vlakem směr Liberec. Hlavním cílem jejich cesty byla liberecká iQLANDIE.

Plánovaná byla i místní zoologická zahrada, ale zajímavosti již zmíněného zařízení předčily naše očekávání, a tak si zoo ponecháme jako cíl příštího školního výletu. Interaktivní poznávání nás na celý den výborně zabavilo. Prozkoumali jsme oddělení vodního světa, živlů, smyslů, planetária a vyzkoušeli si různé kvízy. Silné zážitky jsme si odvezli ze simulace zemětřesení, vichřice a stavu bez tíže. Ještě druhý den ve škole většina z nás vzpomínala na zajímavou zkušenost – pobyt v domácnosti nevidomých. Cesta vlakem zpět nám rychle uběhla a na vlakovém nádraží na nás čekali natěšení rodiče. Na náš výlet budeme dlouho vzpomínat a už teď se těšíme na další společné zážitky. 

Mgr. Lucie Ježková a Mgr. Miroslava Kubicová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.