ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na konci května a svátek dětí si obě osmé třídy nadělily výlet do Českého ráje, do oblasti Maloskalska.

Oba velmi různorodé, ve škole často zmiňované kolektivy si však za hranicemi svého loveckého revíru ostudu neudělaly. Společně navštívily Vranovský hřeben, hrad Vranov a Frýdštejn, sešly skály, údolí s rybníky, vystoupaly na místa dalekých rozhledů, vydaly se podél Jizery, na Žluté plovárně si zahrály volejbal, fotbal a nohejbal, navštívily Dolánky. Dva příjemné dny v době školního finále pomohly dobýt baterie žákům i vyučujícím. Chválíme všechny za pěkné a pohodové chvíle.

E. Lahučká a I. Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.