Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 6. 4. umožňuje škola svým žákům 1. stupně, jejichž rodiče patří do níže jmenované skupiny, aby byli osobně přítomni ve škole i po dobu distanční výuky. Pokud budete mít o tuto nabídku zájem, informujte prosím obratem třídní učitelku Vašeho dítěte.

Od 12. 4. se jedná o rodiče dětí 3. a 5. ročníků, od 19. 4. o rodiče dětí 1., 2. a 4. třídy a nadále dle aktuálních pokynů MŠMT či případné týdenní rotace.

Informace z mimořádného opatření (celý text ke stažení zde):

Pro řešení péče o děti zaměstnanců vybraných profesí platí: v mateřských školách, školních družinách a školních klubech se umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání dětem mateřských škol v mateřské škole a žákům 1. stupně základních škol ve školní družině nebo školním klubu, jejichž zákonní zástupci jsou:

• zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,
  • pedagogickými pracovníky, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo
  • pedagogickými pracovníky školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy,
  • zaměstnanci bezpečnostních sborů,
  • příslušníci ozbrojených sil,
  • zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
  • zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
  • zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
  • zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení,
  • zaměstnanci Finanční správy České republiky.

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.