Žáci druhých tříd v rámci celoměsíčního projektu absolvovali první část a sice "barevný týden".

Tak jak se mění listy na stromech, tak se měnily barvy v našich třídách. Každý den byl jiný. Každý den přišly žáci do školy v jiné barvě. Vystřídaly se červená, oranžová, žlutá, hnědá a týden jsme zakončili v barvě zelené. V českém jazyce jsme se naučili barevnou báseň o podzimu, každý den jsme vybarvovali lístečky, pozorovali a zaznamenávali si proměny v přírodě. Společně jsme nasbírali barevné lísty a vyrobili z nich podzimní postavičky. Příští týden bude "bramborový" a jak probíhal se opět dozvíte na našich stránkách.

žáci 2. A, 2. B a tř. uč.