V pátek 20. 11. 2009 se v rámci projektu "Podzim" uskutečnila již dlouho připravovaná beseda s MĚSTSKOU POLICIÍ.

Policisté pan Karban a pan Šolc nejdříve s dětmi zopakovali dopravní značky, které se učili v PRVOUCE a znovu připomněli, jak se správně a hlavně bezpečně chovat v silničním provozu.

Druhá část besedy probíhala v terénu. Prošli jsme okolí naší školy a znovu páni policisté vysvětlovali význam dopravních značek. V závěru měli pro nás připravené překvapení a tím byl radar. Všichni žáci si zkusili měření rychlosti a záznam radarem. Plni zážitků i nových poznatků jsme se vrátili do školy. K dopravní výchově se budeme stále vracet a těšíme se na další spolupráci a nové poznatky s policií.