V průběhu prázdnin se nám podařilo uskutečnit proměnu počítačové učebny a navíc vybavit dvě třídy interaktivní tabulí.

Prostředky na realizaci obdržela škola na základě projektu Učitel 21. století, který nám umožnil získat evropské dotace z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1.4 – veřejnosti znám jako "EU peníze školám".

Počítačová učebna se může pochlubit novými počítačovými sestavami včetně monitorů v počtu 16 kusů. Nadcházející prázdniny pak plánujeme rozšířit tuto učebnu o 6 pracovních míst a vybavit prostor novým nábytkem.

Nově nainstalované interaktivní tabule typu ACTIVboard zlepšují podmínky ve výuce v kmenových třídách 5. a 9. ročníku. Celkový počet interaktivních tabulí ve škole jsme tak rozšířili na pět kusů.

Mgr. Radan Černý, zástupce ředitele