Tábor začíná v pondělí 9.7. 2018 od 8,00 hod. v budově ZŠ Podharť.

Oběd včetně pití bude denně zajištěn u Gasto Fiedor v 11,15 hod. kromě dne, kdy se chystají do ZOO. Tehdy bude oběd posunut na 13,15 hod., (350,-Kč za obědy na celý týden odevzdají děti v pondělí panu vychovateli). Doporučujeme s sebou odpolední svačinu a pití. Dopoledne se do 11 hod.  bude konat konverzace v Aj ( vyučující Aj - Mgr. M. Uherková a Mgr. Z. Červinková), poté si děti převezmou vychovatelé (A. Frieda a M. Jarošová) pro odpolední činnost, která bude končit v 15,30 hod. v budově školy. Pokud děti budou odcházet samy, je třeba předat vychovatelům písemný souhlas. Převážná část činností se za dobrého počasí bude konat venku, tudíž je vhodné sportovní oblečení, v atriu je k dispozici i bazén (plavky, ručník, sluneční brýle ), psací potřeby, pastelky (penál). Ostatní věci se budou řešit flexibilně dle pokynů organizátorů.

Mgr. S. Vojtíšková