Vážení rodiče našich žáků,
z grantu OPVV, který je financován ze zdrojů EU se nám podařilo zajistit pro Vás besedu s uznávaným předním psychologem a psychoterapeutem PhDr. Janem Svobodou. S jeho názory se můžete seznámit na  www.youtube.com/watch?v=RvOBpyOG1AA

Vzhledem k dotazům rodičů dětí, které nenavštěvují naši školu, ale mají zájem účastnit se také besedy, rozhodlo se vedení školy uvolnit 20 vstupenek pro tyto zájemce. Vstupenky je možné vyzvednout od 14.6. ve vestibulu školy.

Předpokládáme i zájem širší veřejnosti, přednost mají samozřejmě rodiče našich žáků. Seminář je zdarma, ale počet míst omezen, proto si zajistěte vstupenku. LÍSTKY BUDOU K ODEBRÁNÍ PROTI PODPISU RODIČE VE VESTIBULU ŠKOLY OD 2. DO 31.5. V ČASECH 6,30-8,00 NEBO 12,00-16,00 HOD. Akce se koná v pondělí 25.6.2018 v 15,30-19,00 hod. na téma: "Jak se vyvarovat výchovných chyb dítěte pro současnost".

Současná doba nedovoluje používat osvědčené metody výchovy. Cílem setkání je nabídnout přítomným informace o základních chybách, které se při výchově objevují a jak s nimi dále pracovat, co může rodič zajistit, aby se dítě a později dospělý, cítil v životě šťastný.

PS: Osobně jsem absolvovala několik seminářů tohoto lektora, mohu ho vřele doporučit, jen musím podotknout, že má rád dochvilnost a nechce být neefektivně rušen. Proto prosím využijte naší nabídky pouze v případě, že hodláte přijít včas a neodcházet předčasně.

Děkuji   Vojtíšková